Depilacja gorącym woskiem

Depilacja gorącym woskiem

SKUTECZNA LIKWIDACJA ZBĘDNEGO OWŁOSIENIA

Dla kogo przeznaczony jest zabieg depilacji gorącym woskiem

Dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną skutecznie pozbyć się zbędnego owłosienia i uzyskać gładką, miłą w dotyku skórę. Depilacja woskiem pozwala na wyrwanie włosa wraz z cebulką.

Na czym polega zabieg?

Wosk naniesiony na konkretny obszar zostaje oderwany energicznym ruchem wraz z włosem.

Efekty i korzyści depilacji woskiem

Włosy usuwane regularnie tą metodą ulegają osłabieniu i przerzedzeniu. Po usunięciu włosów woskiem zalecanajest pielęgnacja preparatami opóźniającymi odrastanie włosów, które zwykle mają również działanie łagodzące i nawilżające. Przy regularnym korzystaniu z zabiegów depilacji woskiem odstęp pomiędzy nimi wynosi od 2 do 4 tygodni.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do tego typu zabiegu są: Stany zapalne i ropne skóry, żylaki oraz stany zapalne żył, łuszczyca, obrzęki, blizny, oraz świeże rany i świeżo opalona skóra, ciąża, miesiączka – zwiększa się wrażliwość na ból i napięcie skóry, depilacja woskiem jest zakazana także u osób z epilepsją, oraz stwierdzonym uczuleniem na wosk, dodatkowo depilacji woskiem nie zaleca się osobom o słabej krzepliwości krwi, problemami z ciśnieniem oraz w stanach gorączkowych.

Czas trwania zabiegu

Od 15 minut.

Depilacja gorącym woskiem – zarezerwuj online, przez telefon pod numerem 508 44 18 88 lub poprzez email: recepcja@malaklinika.pl

Depilacja gorącym woskiem
Usługa Cena brutto Czas trwania Rezerwacja
Depilacja gorącym woskiem – wąsik 20 zł 15 min.
Depilacja gorącym woskiem – broda 20 zł 15 min.
Depilacja gorącym woskiem – wąsik i broda 40 zł 15 min.