Kosmetologia

Dermapen 4.0

Dermapen 4.0 zabieg mezoterapii mikroigłowej

Dermapen 4™ jest nowoczesnym urządzeniem medycznym, które pozwala na wykonanie zabiegów anti-aging, regeneracyjnych oraz rozjaśniających.

GENEO OXYGeneo by Pollogen

GENEO

OXYGeneo by Pollogen to zabieg podczas którego doprowadzamy do eksfoliacji, dotlenienia skóry oraz zwiększenia wchłaniania składników aktywnych zawartych w produktach używanych podczas zabiegu.

Autorski zabieg PRO XN I stopnia

Autorski zabieg PRO XN I stopnia

Zabieg oparty jest o glukonolakton i kwas azealinowy. Unikalne połączenie kwasów o działaniu przeciwzapalnym zapewnia delikatny resurfacing skierowany szczególnie do terapii skór wrażliwych i zaburzonych chorobowo.

Noon anti aging

Noon anti aging - Terapia przeciwstarzeniowa

Dzięki  zastosowaniu w kosmetykach technologii DermShieldTM oferujemy skuteczne leczenie skóry bez uzyskania podrażnienia oraz zaczerwienienia skóry.

PRO XN Biotechnologia Inżynieryjna

Autorski zabieg PRO XN

Zabieg oparty o działanie retinoidu nowej generacji- ester kwasu retinowego. Nowatorski retinoid to składnik przeciwdziałający starzeniu skóry, zapewniający działanie retinolu o znacznie niższym potencjale podrażnienia.

Lash lifting laminowanie rzęs

Idealne rzęsy w jeden dzień

Stan rzęs wpływa na wygląd całej twarzy. Ideałem są długie, grube, geste i podkręcone rzęsy. Rzęsy takie wzmacniają oprawę oczu i „otwierają” oczy, nadając spojrzeniu świeżości i zalotności. Efekt pięknego spojrzenia można teraz osiągnąć przez laminowanie rzęs.

Oczyszczanie wodorowe AquaPeel

AQUAPEEL H2 – więcej niż oczyszczanie wodorowe

AquaPeel H2 to urządzenie umożliwiające wykonanie pełnego, 6-etapowego rytuału pielęgnacyjnego, którego celem jest dogłębne oczyszczenie skóry, neutralizacja sprzyjających procesom starzenia wolnych rodników, złuszczenie martwego naskórka, dotlenienie komórek oraz lifting skóry twarzy.

Mezoterapia frakcyjna mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa

Z wiekiem skóra się starzeje i pojawiają się na niej pierwsze oznaki upływającego czasu. Utrata jędrności i coraz większa liczba zmarszczek nie dodaje urody a wręcz przeciwnie – sprawia, że wyglądamy smutno i staro. Rozwiązaniem tych problemów może stać się mezoterapia mikroigłowa.

Laser epilacyjny ELYSION

Trwała epilacja włosów jasnych i ciemnych

Diodowy laser ELYSION wykonany jest w najnowocześniejszej technologii USP, która zapewnia najwyższą moc i jednocześnie najkrótszy wysyłany impuls. Działanie lasera epilacyjnego opiera się na zjawisku fotodermolizy.

Pielęgnacja dłoni

Delikatna skóra dłoni, zdrowe paznokcie

Proponujemy: manicure – pielęgnacja skórek, nadanie płytce paznokciowej pożądany kształt, wykonanie peelingu, nałożenie kremu. Na zakończenie zabiegu malujemy paznokcie lakierem lub odżywką. Manicure nawilżający, którego dopełnieniem jest parafina na dłonie.

Pielęgnacja stóp

Zdrowy wygląd i kondycja stóp i paznokci

Polecamy cztery rodzaje zabiegów pedicure, tj. pedicure klasyczny, pedicure hybrydowy, pediucre Spa, pedicure biologiczny. Efektem zabiegów są estetyczne, zrelaksowane i zadbane stopy oraz pięknie pomalowane paznokcie.

Podologia

Konsultacja podologiczna

Pedicure podologiczny – skrócenie i opracowanie paznokci, skórek oraz wałów okołopaznokciowych. Pozbycie się nadmiaru zrogowaceń przy użyciu skalpela.