Medycyna estetyczna

Laser frakcyjny CO2

Zabiegi laserem CO2

Laser CO2 dedykowany jest każdemu, kto obserwuje u siebie utratę napięcia skóry, pojawienie się pierwszych zwiotczeń, zmarszczek, bruzd, przebarwień czy rozstępów.

Laser LUMECCA InMode

Usuwanie rumienia, likwidacja przebarwień

Usuwanie rumienia, likwidacja przebarwień, fotoodmładzanie, zamykanie naczynek laserem. Usuwanie przebarwień skóry i laserowe zamykanie naczynek na twarzy Laserem LUMECCA. Perfekcyjną cerą mogą pochwalić się tylko dzieci. LUMECCATM InMode to Hybrydowy IPL łączący własności lasera KTP. Jest obecnie najskuteczniejszym i najbardziej efektywnym IPL na rynku, dodatkowo bardzo bezpiecznym.

Jalupro Super Hydro

7 aminokwasów i 3 peptydy biomimetyczne

Unikalna formuła oparta na technice Ligaments Sh. Wzmacnia więzadła twarzy i regeneruje poduszki tłuszczowe.
Przywraca młody wygląd poprzez poprawę napięcia i owalu twarzy. Zabieg, który łączy kilka rzeczy w jednym preparacie.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus8 by InMode

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg polegający na jednocześnie wykonywanym mikronakłuwaniu skóry i podgrzewaniu jej przy pomocą fal radiowych.

Lipolifting micro & nano fat

Przeszczep własnej tkanki tłuszczowej

Lipotransfer, jak sama nazwa wskazuje, jest to zabieg przetransferowania tłuszczu w miejsca, w których jego wystąpienie byłoby pożądane. To jedna z najnowszych, bezpiecznych i mało inwazyjnych metod przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej. Pobiera się ją z miejsc, w których jest zbędna, by następnie wprowadzić ją w miejsca wymagające wypełnienia i rewitalizacji.

Osocze bogatopłytkowe

Osocze i fibryna bogatopłytkowa

Podanie go w miejsca, gdzie konieczna jest odbudowa tkanki, stymuluje komórki macierzyste do namnażania oraz stymuluje fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu. Już po 2 tygodniach od zabiegu zauważamy pierwsze rezultaty: poprawę napięcia, elastyczności, gęstości skóry, przebudowę włókien kolagenowych.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczna metoda służąca poprawianiu kondycji i wyglądu skóry, jej odmłodzenia oraz rewitalizacji. Zabieg ma na celu uzupełnienie niedoborów substancji nawilżających, odżywiających, dotleniających w skórze.

Nici Aptos

Nici liftingujące Aptos - lifting twarzy i ciała

Wraz z upływem lat, skóra człowieka coraz wolniej się regeneruje, wytwarzając coraz mniejsze ilości kolagenu. Podniesienie owalu twarzy lub samego podbródka jest możliwe przy jednym zabiegu nowej generacji dzięki niciom Aptos.

Nici PDO First Lift

Nici liftingujące PDO

Bezinwazyjny lifting twarzy i ciała. Wchłanialne nici, zaimplantowane pod skórę pozwalają w bezpieczny sposób skutecznie odbudować owal twarzy i strukturę skóry, ujędrnić, wygładzić zmarszczki, poprawić napięcie i ujednolicić jej koloryt, stymulują odbudowę kolagenu i syntezę naturalnego kwasu hialuronowego i elastyny.

Powiększanie ust

Wypełnianie ust

Piękne, pełne, kształtne i jędrne usta są marzeniem wielu kobiet na całym świecie. Niestety, ale Polki najczęściej naturalnie obdarzone są wąskimi ustami. Na szczęście z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, a konkretniej zabieg wypełniania ust.

Kwas hialuronowy

Wypełnianie zmarszczek, modelowanie

Uzupełnienie ubytków tkanki łącznej twarzy związanych z wiekiem lub szczególnym układem anatomicznym. Rezultaty utrzymują się do 1 roku, niekiedy dłużej.

Toksyna botulinowa

Azzalure, Bocouture, Botox

Naturalna toksyna botulinowa charakteryzuje się silnym działaniem. Wprowadza się ją pod skórę w celu „porażenia” nerwów odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek, czyli tworzenie się zagłębień w skórze.