Medycyna estetyczna

Laser LUMECCA InMode

KOMPLEKSOWA ODNOWA SKÓRY W 10 DNI

LUMECCATM InMode to Hybrydowy IPL łączący własności lasera KTP. Jest obecnie najskuteczniejszym i najbardziej efektywnym IPL na rynku, dodatkowo bardzo bezpiecznym.

Laser LUMECCA InMode
Trwała epilacja włosów jasnych i ciemnych

Laser epilacyjny ELYSION

TRWAŁA EPILACJA WŁOSÓW JASNYCH I CIEMNYCH

Diodowy laser ELYSION wykonany jest w najnowocześniejszej technologii USP, która zapewnia najwyższą moc i jednocześnie najkrótszy wysyłany impuls. Działanie lasera epilacyjnego opiera się na zjawisku fotodermolizy.

Osocze bogatopłytkowe

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE Z WŁASNEJ KRWI PACJENTA

Podanie go w miejsca, gdzie konieczna jest odbudowa tkanki, stymuluje komórki macierzyste do namnażania oraz stymuluje fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu. Już po 2 tygodniach od zabiegu zauważamy pierwsze rezultaty: poprawę napięcia, elastyczności, gęstości skóry, przebudowę włókien kolagenowych.

Osocze bogatopłytkowe z własnej krwi pacjenta
Nici PDO First Lift podciągnięcie zwiotczeń

Nici PDO First Lift

PODCIĄGNIĘCIE ZWIOTCZEŃ, ZMNIEJSZENIE CELLULITU

Bezinwazyjny lifting twarzy i ciała. Wchłanialne nici, zaimplantowane pod skórę pozwalają w bezpieczny sposób skutecznie odbudować owal twarzy i strukturę skóry, ujędrnić, wygładzić zmarszczki, poprawić napięcie i ujednolicić jej koloryt, stymulują odbudowę kolagenu i syntezę naturalnego kwasu hialuronowego i elastyny.

Kwas hialuronowy

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK, MODELOWANIE

Uzupełnienie ubytków tkanki łącznej twarzy związanych z wiekiem lub szczególnym układem anatomicznym. Rezultaty utrzymują się do 1 roku, niekiedy dłużej.

Kwas hialuronowy wypełnianie zmarszczek, modelowanie
Radiesse Usuwanie zmarszczek

Radiesse Usuwanie zmarszczek

POPRAWA STRUKTURY SKÓRY

Zabieg polega na wstrzyknięciu podskórnym preparatu Radiesse, który przywraca objętość dokładnie w tych miejscach, które wcześniej były naturalnie wypełnione. Dzięki delikatnemu modelowaniu znikają głębsze zmarszczki i obwisłe, zapadłe policzki, zaś powracają naturalne kontury twarzy.

Zabieg usuwania zmarszczek

USUWANIE ZMARSZCZEK

Usuwanie i zapobieganie powstawaniu zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej. Doskonale działa wygładzając czoło, okolice oczu i ust. Rezultaty utrzymują się ok. 6-9 miesięcy.

Usuwanie zmarszczek
Laser CO2 wygładzanie zmarszczek i odmładzanie skóry

Laser CO2

WYGŁADZANIE ZMARSZCZEK I ODMŁADZANIE SKÓRY

Odmładzanie skóry, wygładzanie zmarszczek i bruzd, redukcja przebarwień, blizn i rozstępów. Laser frakcyjny CO2 wykonuje tysiące mikroskopijnych otworków w skórze wraz z odparowaniem uszkodzonej tkanki, co stymuluje skórę do wytwarzania nowej.

Lipoliza

USUNIĘCIE NADMIARU TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Zabieg polega na podaniu za pomocą iniekcji substancji, które rozpuszczają komórki tłuszczowe. Jest to nowoczesna metoda pozwalająca na bezoperacyjną redukcję tkanki tłuszczowej. Okres rekonwalescencji jest krótki – do codziennych obowiązków można wrócić zazwyczaj od razu po zabiegu.

Lipoliza usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej
Mezoterapia igłowa wzrost cebulek włosowych i odmłodzenie skóry

Mezoterapia igłowa

WZROST CEBULEK WŁOSOWYCH I ODMŁODZENIE SKÓRY

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczna metoda służąca poprawianiu kondycji i wyglądu skóry, jej odmłodzenia oraz rewitalizacji. Zabieg ma na celu uzupełnienie niedoborów substancji nawilżających, odżywiających, dotleniających w skórze.