Mezoterapia igłowa wzrost cebulek włosowych

Mezoterapia igłowa wzrost cebulek włosowych i odmłodzenie skóry

Mezoterapia igłowa to skuteczna metoda polegająca na wprowadzeniu pod skórę specjalnie opracowanego koktajlu składającego się z różnych składników aktywnych, dostosowanych do potrzeb skóry. Od wielu lat wykorzystywana jest w medycynie estetycznej do walki z wieloma problemami. Począwszy od poprawy stanu skóry w celu jej odmłodzenia, poprzez leczenie cellulitu aż do walki z łysieniem.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg mezeoterapii?

Mezoterapia igłowa to idealny wybór dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną w skuteczny i mało inwazyjny sposób poprawić kondycję, koloryt, jędrność i nawilżenie skóry, pozbyć się drobnych zmarszczek, a także powstrzymać wypadanie włosów i odbudować cebulki włosowe.

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczna metoda służąca poprawianiu kondycji i wyglądu skóry. Została stworzona w celu jej odmłodzenia i rewitalizacji. Zabieg ma uzupełnić niedobory substancji nawilżających, odżywiających i dotleniających w skórze. Wspomaga to wzrost cebulek włosowych w skórze głowy, przyspiesza redukcję cellulitu i zwłóknień tkanki łącznej, powoduje likwidację tkanki tłuszczowej czy rozjaśnienie cieni pod oczami.

Efekty i korzyści mezoterapii igłowej

Systematycznie stosowane zabiegi mezoterapii powodują regenerację skóry oraz jej odmłodzenie. Pobudzają syntezę kolagenu i elastyny, powodują wyraźny wzrost nawilżenia skóry, poprawiają mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększają metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza).

Według lekarzy medycyny estetycznej, mezoterapia igłowa przynosi najlepsze efekt wtedy, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów. W zależności od specyfiki preparatu jest to seria 4-6 zabiegów, którą należy powtarzać co kilka miesięcy.

Kiedy nie można wykonać zabiegu mezoterapii igłowej?

Przeciwwskazaniem dla większości zabiegów medycyny estetycznej jest ciąża i karmienie piersią. Tak jest również w przypadku mezoterapii igłowej. Dodatkowo alergia na składniki preparatu, występowanie miejscowych stanów zapalnych i przyjmowanie w ciągu kilku ostatnich dni leków przeciwzakrzepowych lub niesterydowych leków zapalnych (np. Aspiryny, Acard) może odwlec termin wykonania zabiegu. Podobnie jest z cukrzycą (nie we wszystkich przypadkach), chorobami krwi, skłonnością do bliznowacenia, opryszczką w stanie aktywnym. Przeciwwskazaniem są też choroby nowotworowe i terapia przeciwnowotworowa, choroby autoimmunologiczne (choroby w autoagresji), epilepsja, wirusowe zapalenie wątroby, spożywanie alkoholu przed zabiegiem.

Czas trwania zabiegu wynosi ok. 30min.

Lekarze medycyny estetycznej dobierają preparat do mezoterapii igłowej w zależności od potrzeb skóry. Na odmłodzenie skóry najczęściej stosuje się NCTF, MH18, Aquashine BTX, Prostrolane, RestylaneSkinboosterVital, ELECTRI lub XELA REDERM. Do leczenia łysienia polecamy preparat Dr. CYJ, a do redukcji cellulitu – Alidya.

Mezoterapia igłowa
Usługa Cena brutto Czas trwania Rezerwacja
Mezoterapia igłowa – 1 okolica (preparat dobierany indywidualnie)

W przypadku zakupu serii zabiegów lub wielu okolic (np. Twarz,szyja, dekolt, dłonie) rabat.

od 850 zł 30 min.
Mezoterapia igłowa – 3 okolice – Twarz + szyja + dekolt

Cena w zależności od rodzaju preparatu, protokołu zabiegu, zagęszczenia podania lub łączenia preparatów – ustalane podczas konsultacji lekarskiej.

1.500 – 2.500 zł 30 min.
Mezoterapia igłowa skóry owłosionej głowy (preparat Dr Cyj) – pojedynczy zabieg 850 zł 30 min.
Mezoterapia igłowa skóry owłosionej głowy (preparat Dr Cyj) – w pakiecie 4 zabiegów 2.800 zł 30 min.

Rezerwuj wizytę przez znanylekarz.pl
Daniel Nolberczak – ZnanyLekarz.pl Wojciech Sielski – ZnanyLekarz.pl
Jerzy Iskrzycki – ZnanyLekarz.pl