Mezoterapia igłowa wzrost cebulek włosowych

Mezoterapia igłowa wzrost cebulek włosowych i odmłodzenie skóry

Mezoterapia igłowa to skuteczna metoda polegająca na wprowadzeniu pod skórę specjalnie opracowanego koktajlu składającego się z różnych składników aktywnych, dostosowanych do potrzeb skóry. Od wielu lat wykorzystywana jest w medycynie estetycznej do walki z wieloma problemami. Począwszy od poprawy stanu skóry w celu jej odmłodzenia, poprzez leczenie cellulitu aż do walki z łysieniem.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg mezeoterapii?

Mezoterapia igłowa to idealny wybór dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną w skuteczny i mało inwazyjny sposób poprawić kondycję, koloryt, jędrność i nawilżenie skóry, pozbyć się drobnych zmarszczek, a także powstrzymać wypadanie włosów i odbudować cebulki włosowe.

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczna metoda służąca poprawianiu kondycji i wyglądu skóry. Została stworzona w celu jej odmłodzenia i rewitalizacji. Zabieg ma uzupełnić niedobory substancji nawilżających, odżywiających i dotleniających w skórze. Wspomaga to wzrost cebulek włosowych w skórze głowy, przyspiesza redukcję cellulitu i zwłóknień tkanki łącznej, powoduje likwidację tkanki tłuszczowej czy rozjaśnienie cieni pod oczami.

Efekty i korzyści mezoterapii igłowej

Systematycznie stosowane zabiegi mezoterapii powodują regenerację skóry oraz jej odmłodzenie. Pobudzają syntezę kolagenu i elastyny, powodują wyraźny wzrost nawilżenia skóry, poprawiają mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększają metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza).

Według lekarzy medycyny estetycznej, mezoterapia igłowa przynosi najlepsze efekt wtedy, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów. W zależności od specyfiki preparatu jest to seria 4-6 zabiegów, którą należy powtarzać co kilka miesięcy.

Kiedy nie można wykonać zabiegu mezoterapii igłowej?

Przeciwwskazaniem dla większości zabiegów medycyny estetycznej jest ciąża i karmienie piersią. Tak jest również w przypadku mezoterapii igłowej. Dodatkowo alergia na składniki preparatu, występowanie miejscowych stanów zapalnych i przyjmowanie w ciągu kilku ostatnich dni leków przeciwzakrzepowych lub niesterydowych leków zapalnych (np. Aspiryny, Acard) może odwlec termin wykonania zabiegu. Podobnie jest z cukrzycą (nie we wszystkich przypadkach), chorobami krwi, skłonnością do bliznowacenia, opryszczką w stanie aktywnym. Przeciwwskazaniem są też choroby nowotworowe i terapia przeciwnowotworowa, choroby autoimmunologiczne (choroby w autoagresji), epilepsja, wirusowe zapalenie wątroby, spożywanie alkoholu przed zabiegiem.

Czas trwania zabiegu wynosi ok. 30min.

Lekarze medycyny estetycznej dobierają preparat do mezoterapii igłowej w zależności od potrzeb skóry. Na odmłodzenie skóry najczęściej stosuje się NCTF, MH18, Aquashine BTX, Prostrolane, RestylaneSkinboosterVital, ELECTRI lub XELA REDERM. Do leczenia łysienia polecamy preparat Dr. CYJ, a do redukcji cellulitu – Alidya.

Mezoterapia igłowa
Usługa Cena brutto Czas trwania Rezerwacja
Mezoterapia igłowa skóry twarzy 450 zł 30 min.
Mezoterapia igłowa skóry szyi 450 zł 30 min.
Mezoterapia igłowa skóry dekoltu 450 zł 30 min.
Mezoterapia igłowa skóry dłoni 450 zł 30 min.
Mezoterapia igłowa skóry twarzy i szyi 600 zł 30 min.
Mezoterapia igłowa skóry twarzy, szyi i dekoltu 800 zł 30 min.
Mezoterapia igłowa skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni 1.000 zł 30 min.
Mezoterapia igłowa skóry owłosionej głowy (Hair Care) 300 zł 30 min.
Mezoterapia igłowa skóry owłosionej głowy (preparat Dr Cyj) – pojedynczy zabieg 700 zł 30 min.
Mezoterapia igłowa skóry owłosionej głowy (preparat Dr Cyj) – w pakiecie 4 zabiegów 2.200 zł (550 zł każdy) 30 min.

Rezerwuj wizytę przez znanylekarz.pl
Iwona Joanna Karaszewska – ZnanyLekarz.pl Daniel Nolberczak – ZnanyLekarz.pl
Jerzy Iskrzycki - ZnanyLekarz.pl