Nici liftingujące Aptos – lifting twarzy i ciała

Nici liftingujące Aptos

Nici Aptos

Nici Aptos - lifting twarzy i ciała

Wraz z upływem lat, skóra człowieka coraz wolniej się regeneruje, wytwarzając coraz mniejsze ilości kolagenu. Staje się cieńsza, ponieważ zmniejsza się ilość podściółki tłuszczowej twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i innych partii ciała. W efekcie systematycznie pojawiają się pierwsze oznaki starzenia.

Najpierw są to drobne zmarszczki mimiczne i zwiotczenia skóry, potem następuje obniżenie i załamanie się owalu twarzy, skóra zaczyna widocznie obwisać. Pojawiają się głębokie bruzdy, cera traci młodzieńczy koloryt i gęstość. Na szczęście z pomocą przychodzi profesjonalna kosmetologia i medycyna estetyczna.

Jak przywrócić skórze młodzieńczy wygląd?

W obecnych czasach na rynku dostępne są wielorakie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, charakteryzujące się rozmaitymi sposobami działania i skutecznością. Przynoszą zdecydowanie lepsze efekty niż nieco prostsze zabiegi kosmetyczne, ponieważ medycyna estetyczna ma możliwość oddziaływać nie tylko na skutki starzenia się skóry, ale przede wszystkim na jej przyczyny.
Specjaliści zalecają wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym. Jest to szybki, dość prosty i efektywny zabieg, który można przeprowadzić u osoby w każdym wieku. Jednak samo usuwanie, czy maskowanie zmarszczek to nie wszystko, jeśli zależy nam na odzyskaniu struktury młodej skóry. Warto zastanowić się, co możemy zrobić z kolejnym problemem – cienką i zwisająca skórą.

Bezpieczny lifting twarzy bez skalpela

Obwisła skóra twarzy jest poważnym problemem dla wielu kobiet, ponieważ mocno zdradza, ile mają lat. Jeszcze niedawno można było z nią walczyć jedynie poprzez chirurgię plastyczną – inwazyjnym liftingiem twarzy. Na szczęście aktualnie mamy dostęp do mniej inwazyjnych, bezpieczniejszych i niewymagających tak długiej rekonwalescencji zabiegów medycyny estetycznej.
Zdecyduj się na podniesienie owalu twarzy lub samego podbródka! Jednoczenie uzyskasz efekt wygładzenia zmarszczek i widoczną poprawę napięcia oraz struktury skóry. To wszystko jest możliwe przy jednym zabiegu nowej generacji niciom Aptos.

Nici liftingujące Aptos

Nici liftingujące Aptos

Nici Aptos to tzw. lifting bez skalpela. Procedura zabiegu bazuje na niciach, które wykonane są z włókien kwasu polimlekowego i kaprolaktonu, a także kwasu hialuronowego. Materiał ten stymuluje skórę do wytwarzana własnych nowych włókien kolagenowych, nowej tkanki łącznej oraz endogennego kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy to związek występujący praktycznie w całym organizmie, szczególnie w skórze młodej. Z wiekiem jego ilość ulega znacznemu zmniejszeniu. Posiada on wysoką zdolność wiązania wody (jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 molekuł wody). Powoduje to zwiększenie uwodnienia i nawilżenia skóry.
Obecność kwasu polimlekowego, polikaprolaktonu i kwasu hialuronowego w implantowanych niciach prowadzi do poprawy jędrności, napięcia i zagęszczenia struktury skóry. Zintegrowanie nici z igłą pozwala na bardzo precyzyjne ich umieszczenie w pożądanym miejscu, bez ryzyka powikłań. Nici liftingujące Aptos w zależności od przeznaczenia mają różną strukturę, grubość i fakturę. Wyposażone są w różnego kształtu mikrohaczyki, nacięcia oraz mają kształt skręconej podwójnie niteczki lub sprężynki.

Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu stosujemy je także do np.:

  • poprawy ujędrnienia i podniesienia biustu, pośladków,
  • likwidacji zwiotczeń skóry na dekolcie, brzuchu, ramionach i udach.

Nici są w większości rozpuszczalne i mniej więcej po upływie roku ulegają samoistnemu wchłonięciu. Pozostaje jednak wskutek ich działania wytworzona nowa tkanka, czyli odmłodzona i odświeżona skóra.

Nici liftingujące Aptos

Nici liftingujące APTOS - cena i rezerwacja wizyty

Nici liftingujące APTOS

- zarezerwuj przez telefon pod numerem 508 44 18 88, poprzez email: recepcja@malaklinika.pl lub online w serwisie Booksy

Nici liftingujące
Usługa Cena brutto Czas trwania
Nici liftingująco-stymulujące Aptos soft/nano od 3.000 zł 45 min.
Nici liftingująco-stymulujące Aptos od 5.000 zł 45 min.

Daniel Nolberczak - ZnanyLekarz.pl
Jerzy Iskrzycki - ZnanyLekarz.pl

Polecamy również: