Laser LUMECCA InMode

Laser Lumecca zamykanie naczynek

LUMECCA INMODE TM - laserowe usuwanie rumienia, likwidacja przebarwień, fotoodmładzanie, zamykanie naczynek laserem

Usuwanie przebarwień skóry i laserowe zamykanie naczynek na twarzy Laserem LUMECCA

Perfekcyjną cerą mogą pochwalić się tylko dzieci. I nawet one mogą już mieć pewne problemy, jak np. pękające naczynka. Natomiast wśród dorosłych bardzo niewiele osób może pochwalić się gładką i zdrową cerą o równomiernym kolorycie.

Rozszerzone naczynka – laserowe zamykanie naczynek

Jak podkreślają lekarze medycyny estetycznej, pierwszym klinicznym objawem rozszerzonych naczynek jest zaczerwienienie, czyli tak zwany rumień, który początkowo mija, a następnie utrwala się, aż do momentu kiedy pozostanie na stałe. Delikatne naczynka krwionośne rozszerzają się pod naporem ciśnienia krwi, przez co stają się widoczne. Konsekwencją tego procesu są wyraźne, widoczne przez naskórek naczynia krwionośne, wyglądające jak siateczka czerwonych pajączków, znane jako teleangiektazja. Najczęściej pojawiają się na twarzy, dekolcie, szyi i nogach. Przyjmują odcienie od jasno czerwonego, przez bordowy, aż po ciemno fioletowy. Rozszerzone naczynka stanowią spory problem natury estetycznej, szczególnie jeśli umiejscowione są na twarzy. W takiej sytuacji bardzo istotna jest prawidłowa pielęgnacja, która może znacznie ograniczyć pojawianie się nowych zmian. W przypadku tych już istniejących bardzo dobre rezultaty przynosi zabieg laserowego zamykania naczynek. Wykonuję się go np. przy pomocy lasera LUMECCA.

PRZYWRÓĆ SKÓRZE DAWNY BLASK!

Laser LUMECCA InMode usuwanie przebarwień i zamykanie naczynek

Usuwanie przebarwień i zmian pigmentowych laserem LUMECCA

Przebarwienia powstające wskutek nadmiernej ekspozycji na słońce, po ciąży, przebarwienia starcze, udaje się skutecznie usunąć za pomocą serii kilku zabiegów laserem LUMECCA. Po zabiegu przebarwienia ciemnieją, a potem w ciągu kilku, kilkunastu dni złuszczają się. Po 4 tygodniach możemy powtórzyć zabieg, jeśli przebarwienia sa nadal widoczne. Zazwyczaj wystarczą 2-3 zabiegi do całkowitego zniknięcia przebarwień.

Fotoodmładzanie laserowe skóry z LUMECCA InMode

Wraz z wiekiem w organizmie spada produkcja kolagenu i elastyny. Już po 25 roku życia cera powoli traci nawilżenie, a twarz pokrywa się pierwszymi widocznymi zmarszczkami. Zatrzymaj ten proces i skorzystaj z zabiegu fotoodmładzania, który dzięki pobudzeniu naturalnych procesów odnowy skóry – skutecznie redukuje zmarszczki.

Jak wygląda zabieg fotoodmładzania laserowego?

Fotoodmładzanie skóry laserem to zabieg polecany przez lekarzy medycyny estetycznej, ponieważ przynosi on szybkie i bardzo dobre rezultaty. Lekarz najpierw dogłębnie oczyszcza skórę z makijażu i przygotowuje ją do zabiegu laserowego. Następnie specjalną głowicą lasera aplikuje serie świetlnych impulsów o różnej długości. Pierwsza seria impulsów likwiduje rozszerzone naczynka, druga usuwa przebarwienia, a trzecia pobudza produkcję kolagenu i elastyny.

Jakie są zalecenia przed zabiegiem?

Na miesiąc przed rozpoczęciem leczenia należy unikać bezpośredniego, nadmiernego nasłonecznienia lub opalania.

Jakie zmiany leczy laser Lumecca InMode?

 • teleangiektazje (rozszerzone naczynka)
 • trądzik różowaty
 • rumień
 • posłoneczne zmiany pigmentowe
 • piegi
 • zmarszczki mimiczne
 • zmiany sprężystości skóry
 • rozszerzone pory.

Jakie są odczucia w trakcie i po zabiegu?

Wszelkie profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej wykonuje się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, dlatego również w trakcie zabiegu laserowego pacjent musi być odpowiednio zabezpieczony. Ma nałożone specjalne okulary chroniące wzrok przed działaniem światła lasera. Pomimo ich nałożenia może zauważyć błysk światła, jednak jego intensywność jest bezpieczna. Po zabiegu może wystąpić lekkie uczucie ciepła i zaczerwienie, które ustępują po około 1 godzinie. W ciągu 24 do 48 godz. po zabiegu może wystąpić ściemnienie zmian pigmentowych. W ciągu następnych dni następuje ich złuszczenie. Zmiany naczyniowe bezpośrednio po zabiegu mogą być bardziej widoczne, a w trakcie kolejnych dni zanikają. Poprawę stanu skóry można zauważyć już po pierwszej sesji. Ilość zalecanych przez lekarza medycyny estetycznej zabiegów zależy głownie od stanu zmiany, którą chcemy usunąć.

Czy są jakieś skutki uboczne?

Zabiegi medycyny estetycznej są nowoczesnymi zabiegami, których nie dopuszcza się do przeprowadzania, jeśli nie są bezpieczne. Większość pacjentów nie doświadcza żadnych skutków ubocznych laserowego fotoodmładzania skóry. Jakakolwiek reakcja skórna zwykle ustępuje w ciągu kilku godzin po zabiegu. Skóra jest wrażliwa na światło słoneczne zaraz po leczeniu. Zaleca się unikanie bezpośredniego światła słonecznego i opalania oraz używanie kremów z wysokim filtrem.

Efekty zabiegów wykonywanych laserem LUMECCA InMode:

 • widoczne napięcie i ujędrnienie skóry twarzy, dekoltu i szyi
 • jednolicenie kolorytu twarzy i dekoltu
 • napięcie skóry okolicy oczu i uniesienie skóry górnej powieki
 • zlikwidowanie powstawania nowych zmian barwnikowych poprzez ujednolicenie wydzielania melaniny
 • pozamykanie i obkurczenie zmian naczyniowych
 • zwiększenie aktywność fibroblastów, uaktywnienie syntezy kolagenu i elastyny
 • obkurczenie widocznych rozszerzonych gruczołów
 • odmłodzenie twarzy

Efekt przed i po zabiegu

Laserowe fotoodmładzanie skóry - najlepsze rozwiązanie dla odnowy twojej skóry

LUMECCA InMode to Hybrydowy IPL łączący własności lasera KTP. Według lekarzy medycyny estetycznej jest obecnie najskuteczniejszym i najbardziej efektywnym IPL na rynku, dodatkowo bardzo bezpiecznym. Dwie długości fali pozwalają na laserowe usuwanie przebarwień i usuwanie naczynek jedną głowicą. Ilość zabiegów jest indywidualna: 1-3 w przypadku przebarwień, 2-5 w przypadku naczynek. Dobrze radzi sobie z rozległym rumieniem, dużymi plamami barwnikowymi, również pochodzenia hormonalnego. Szacunkowy czas zabiegu to ok. 15 – 20 min.

Czas trwania zabiegu

Szacunkowy czas zabiegu to ok. 15 – 20 min.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ:

Na zabieg można się umówić korzystając z przycisku: REZERWUJ oraz przez telefon pod numerem 508 44 18 88 lub poprzez email: recepcja@malaklinika.pl

Laser LUMECCATM INMODE – zarezerwuj online, przez telefon pod numerem 508 44 18 88 lub poprzez email: recepcja@malaklinika.pl

Usługa Czas 1 zabieg 4 zabiegi
Twarz – Laser LUMECCA InMode 30 min. 350 zł 262 zł 1.099 zł 1.050 zł
Szyja – Laser LUMECCA InMode 30 min. 229 zł 171 zł 700 zł 687 zł
Dekolt – Laser LUMECCA InMode 30 min. 250 zł 187 zł 799 zł 750 zł
Twarz + szyja – Laser LUMECCA InMode 30 min. 430 zł 322 zł 1.410 zł 1.057
Twarz + szyja + dekolt – Laser LUMECCA InMode 45 min. 529 zł 396 zł 1.800 zł 1.587 zł
Piersi – Laser LUMECCA InMode 30 min. 300 zł 225 zł 900 zł
Dłonie – Laser LUMECCA InMode 30 min. 199 zł 149 zł 550 zł