VelaShape II Modelowanie sylwetki

VelaShape II Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki urządzeniem VelaShape II to skuteczny sposób, który bardzo szybko poprawia też kondycję i jakość skóry już po serii zaledwie kilku zabiegów.

VelaShape II

Modelowanie sylwetki

Każda z nas chciałaby się pochwalić piękną i smukłą sylwetką oraz gładką i jędrną skórą, ale niestety tylko nieliczne kobiety poszczycić się mogą tak nieskazitelnymi atrybutami swej urody jak szczupła sylwetka i skóra bez żadnych mankamentów. Problemem wielu pań jest nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit i brak jędrności, ale na szczęście można się ich pozbyć dzięki zabiegowi VelaShape II.

Na czym polega zabieg VelaShape II?

Modelowanie sylwetki i ujędrnianie skóry za pomocą VelaShape II jest bezinwazyjne i bezbolesne. Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia VelaShape II. Wybrany obszar ciała pacjenta jest precyzyjne podgrzewany specjalnym urządzeniem na poziomie głębszych warstw skóry i tkanki tłuszczowej. VelaShape II emituje fale RF oraz podczerwień do temperatury 50-55°C, co przyspiesza metabolizm komórek tłuszczowych i stymuluje skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Połączone jest to z masażem mechanicznym i podciśnieniowym, co redukuje obrzęki, uelastycznia tkankę łączną i dodatkowo daje możliwość maksymalnego odprężenia się w czasie zabiegu.

 • Podciśnienie – poprawia lokalne krążenie krwi i limfy, zwiększa głębokość działania prądu RF oraz podczerwieni.
 • Podczerwień – podgrzewa skórę do głębokości około 3 mm, ułatwia przenikania wgłąb fali radiowej RF.
 • Masaż mechaniczny – rozrywa zwłóknienia w skórze oraz pozwala na drenaż limfatyczny usuwający zastoje limfy.
 • Biopolarny prąd RF – ujędrnia skórę i podgrzewa tkankę tłuszczową do głębokości 2 cm.

Do zabiegu VelaShape II używa się dwóch rodzajów aplikatorów. Duży aplikator z dwoma rolkami wykorzystywany jest do zabiegów na dużych partiach skóry, natomiast mały aplikator stosowany jest na małych powierzchniach i dla wzmocnienia efektu w konkretnych problemowych obszarach.

Zabieg VelaShape II krok po kroku

Skóra pacjentki jest przygotowywana za pomocą kremu Vela Spray zawierającego kofeinę i L-karnitynę do zabiegu, a następnie po powierzchni skóry przesuwny jest specjalny aplikator. Aplikator ten wytwarza impulsowe podciśnienie, które wciąga skórę do komory aplikatora wyposażonej w masujące ją rolki. Zassana skóra jest też ogrzewana w aplikatorze za pomocą prądu RF i silnego światła podczerwonego.

Zabieg jest bardzo przyjemny – pacjent odczuwa silne rozgrzanie skóry, co kojąco wpływa na mięśnie. Efekt rozgrzania skóry jest odczuwalny jeszcze przez kilka minut po zabiegu.

MKU

Efekty i korzyści zabiegu VelaShape II

Dzięki zastosowaniu technologii VelaShape II możliwa jest redukcja obwodu ciała od 2 do 7 cm już po 4 zabiegach. Pierwsze pozytywne efekty są widoczne czasami nawet po jednym zabiegu. Oprócz zmniejszenia obwodu ciała, pacjent może się cieszyć jeszcze poprawą stanu skóry (również po urodzeniu dziecka), czasową poprawą lokalnego krążenia krwi, redukcją obrzęków oraz złagodzeniem napięć mięśniowych i bólów. Po zabiegu znacznie poprawia się jakość skóry, dlatego że dochodzi do zwiększenia aktywności fibroblastów, które odpowiadają za napięcie i młody wygląd skóry. Naczynia krwionośne się rozszerzają i lepiej dotleniają tkanki oraz przenoszą im potrzebne składniki odżywcze, więc skóra staje się nawilżona i odżywiona.

Możliwe działania niepożądane

Działanie aparatu VelaShape II skutkuje pojawieniem się krótkotrwałego rumienia, ale jest to efekt całkiem naturalny. Zabieg nie jest bolesny – pacjent odczuwa jedynie ciepło masażu.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg modelowania sylwetki?

Najważniejszymi wskazaniami do wykonania zabiegu VelaShape II są:

 • cellulit;
 • zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej w problematycznych miejscach;
 • niesatysfakcjonujący wygląd ciała po zabiegu liposukcji;
 • napięcia mięśniowe oraz bóle mięśni;
 • niewielkie problemy z krążeniem i zastojami limfatycznymi;
 • utrata jędrności skóry (również po porodzie).

Zabieg VelaShape II jest idealny przede wszystkim dla kobiet po ciąży, ale wykonanie pierwszego zabiegu zaleca się po zakończeniu karmienia piersią – najwcześniej ok. 3 miesięcy od porodu. Wskazany jest dla osób chcących ujędrnić skórę, poprawić jej napięcie, wyszczuplić i ukształtować swoją sylwetkę, zredukować cellulit, a także po zabiegach, po których skóra z trudem powraca do pierwotnej kondycji. VelaShape II sprawdzi się zawsze wtedy, gdy zewnętrzna pielęgnacja i ćwiczenia nie wystarczają, by zbudować piękną i jędrną sylwetkę.

Przeciwwskazania

Zabieg jest bezpieczny dla każdego rodzaju skóry, więc można go wykonać zarówno na grubej, jak i naczyniowej skórze. Jedynymi przeciwwskazaniami do tego zabiegu są:

 • stany zapalne i ropne skóry;
 • żylaki oraz stany zapalne żył;
 • łuszczyca;
 • obrzęki;
 • blizny oraz świeże rany;
 • świeżo opalona skóra;
 • ciąża;
 • miesiączka.

Efekty

Technologia VelaShape II pozwala na poprawę stanu skóry w znacznym zakresie, ale rezultat nie jest trwały, bo skóra przez cały czas podlega procesom starzenia, co sprawia, że z czasem staje się poszarzała i mniej jędrna. Dla utrzymania najlepszego stanu skóry zaleca się ponawianie zabiegu.

Czas trwania zabiegu

 • czas trwania: ok. 40 – 90 minut

Modelowanie sylwetki VelaShape II - cena i rezerwacja

Modelowanie sylwetki VelaShape II

- zarezerwuj przez telefon pod numerem 508 44 18 88, poprzez email: recepcja@malaklinika.pl lub online w serwisie Booksy

Modelowanie sylwetki VelaShape II
Usługa Cena brutto Czas trwania
VelaShape II uda 380 zł 90 min.
VelaShape II brzuch 180 zł 50 min.
VelaShape II pośladki 180 zł 50 min.
VelaShape II biodra 180 zł 50 min.
VelaShape II ramiona 180 zł 50 min.
4 zabiegi na 1 okolicę 580 zł 4 x 50 min.
4 zabiegi na uda 1.200 zł 4 x 95 min.
4 zabiegi na uda i brzuch 1.600 zł 4 x 100 min.