Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Poznaj zalety makijażu permanentnego i już dziś umów się na wizytę w naszej klinice.
Makijaż permanentny to zabieg kosmetyczny, dzięki któremu można na stałe poprawić wygląd ust, oczu oraz brwi. W przypadku oczu, najczęściej jest to wykonanie kreski na dolnej i/lub górnej powiece, w przypadku brwi, wyregulowanie ich kształtu, natomiast w przypadku ust, uwydatnienie warg, wyregulowanie ich konturów, oraz wzmocnienie czerwieni.

Makijaż permanentny - co warto o nim wiedzieć?

W tym celu pod skórę, na głębokość ok. 0,3-0,5 mm, wprowadzane są specjalne pigmenty, za pomocą których można osiągnąć oczekiwany efekt wizualny. Co bardzo ważne, sam zabieg nie jest szczególnie bolesny, gdyż pigmenty wprowadza się pod skórę bardzo cienką igłą w znieczuleniu.

Jak wygląda zabieg?

Podczas wizyty w naszej klinice przeprowadzana jest konsultacja z pacjentką. Jej elementem jest nie tylko dokładny wywiad zdrowotny, ale też zapoznanie się z oczekiwaniami pacjentki dotyczącymi efektów takiego zabiegu. Następnie wykonywany jest próbny makijaż tradycyjnymi kosmetykami, aby upewnić się, że makijaż permanentny będzie wyglądał tak, jak chce tego pacjentka.

Sam zabieg może trwać od 2 do 3 godzin, w zależności między innymi od tego, na jak dużym obszarze jest wykonywany makijaż permanentny. Oczywiście stosowane jest znieczulenie miejscowe, a barwniki są wprowadzane pod skórę przy pomocy jednorazowych igieł. Warto też zaznaczyć, że stosujemy wyłącznie barwniki ze wszystkimi niezbędnymi atestami, które spełniają normy europejskie.

Po ok. 2 dniach od wykonania zabiegu, skóra zaczyna się łuszczyć i pojawiają się strupki, co jest zupełnie naturalne. Mniej więcej po 4 tygodniach zmiany te powinny zupełnie zniknąć. Wówczas przeprowadzany jest dodatkowy zabieg, podczas którego specjalista dokonuje niezbędnych poprawek makijażu permanentnego. Uzupełniane są ewentualne ubytki w ilości barwnika i poprawiane są kształty, aby efekt był idealny. Taki zabieg może trwać od 30 minut do 2 godzin.

Makijaż permanentny - czy warto? Dla kogo przeznaczony jest zabieg makijażu permanentnego?

Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie wykonują samodzielnie makijażu, albo nie chcą codziennie tracić na tę czynność cennego czasu. Decyzja o przeprowadzeniu takiego zabiegu może być doskonałym wyborem dla osób aktywnych fizycznie lub zawodowo uprawiających sporty, oraz dla wszystkich, którzy nie chcą martwić się o to, czy ich makijaż wygląda dobrze w ciągu dnia.

Należy pamiętać, że za pomocą makijażu permanentnego można skorygować pewne niedoskonałości, które nam przeszkadzają, oraz podkreślić naszą urodę. Co więcej, dobrze wykonany zabieg tego typu może również przynieść rezultaty przypominające lifting w naturalnym wydaniu. Może on zatem, w pewnym stopniu, zastąpić bardziej inwazyjne zabiegi chirurgiczne.

Efekty

Makijaż permanentny zamaskuje niedoskonałości oraz da piękny, trwały wygląd w najtrudniejszych warunkach. Zabieg pozwala skorygować kształt brwi, ust lub podkreślić oczy. Dzięki efektowi makijażu permanentnego można cieszyć się wszystkimi zaletami pięknego wyglądu, nie martwiąc się, że wyblaknie lub rozmaże się w ciągu dnia!

Przeciwwskazania

  • infekcja wirusowa
  • cukrzyca lub łuszczyca
  • w odstępie mniejszym niż 2 tygodnie ostrzykiwanie twarzy Botoxem lub kwasem hialuronowym,
  • ciąża
  • przyjmowanie leków sterydowych

Po zabiegu

Po zabiegu nie należy:

  • myć skóry mydłem,
  • trzeć, skubać, dotykać pigmentowanej skóry,
  • należy unikać solarium, basenu, SPA, opalania na słońcu przez 2 tygodnie,
  • oraz ściśle przestrzegać zaleceń linergistki.

Makijaż permanentny - cena i rezerwacja wizyty

Makijaż permanentny

- zarezerwuj przez telefon pod numerem 508 44 18 88, poprzez email: recepcja@malaklinika.pl lub online w serwisie Booksy

Usługa Cena brutto Czas trwania
Makijaż permanentny konsultacja
cena konsultacji odejmowana od kosztu zabiegu
100 zł 30 min.
BRWI
Makijaż permanentny brwi 900 zł 150 min.
Dopigmentowanie brwi do 3 miesięcy 250 zł 90 min.
Odświeżenie brwi od 1 do 2,5 roku 700 zł 120 min.
USTA
Makijaż permanentny ust 1.000 zł 180 min.
Dopigmentowanie ust do 3 miesięcy 250 zł 90 min.
Odświeżenie ust od 1 do 2,5 roku 800 zł 120 min.
POWIEKI
Kreska górna klasyczna eyeliner 700 zł 120 min.
Kreska górna zagęszczenie linii rzęs 500 zł 90 min.
Kreska dolna 400 zł 90 min.
Dopigmentowanie do 3 miesięcy od 200 zł 90 min.
Odświeżenie od 1 do 2,5 roku od 300 zł 90 min.